מדריך לונלי פלנט אוסטרליה (ממוקד)

מדריך מבית היוצר של Lonely Planet עונה, למעשה, על כל מה שהתייר באוסטרליה מחפש – מסעדות מומלצות, אתרים שחובה לראות וטיפים שרק מקומיים יודעים. מניסיון של הרבה מטיילים שטיילו במדינה למדנו כי הלונלי פלנט הוא מעין התנ"ך עבור המטיילים, פריט חובה על מנת להתמצא ולחסוך לעצמכם הרבה כאבי ראש.

זהו ארגז הכלים המושלם לטיול באוסטרליה המכסה את כל אתרי החובה, כדי שלא תחמיצו דבר. המדריך מכיל טיפים ממקומיים, לחוויות מקומיות אמיתיות, מסלולים וסיורי הליכה שיסייעו לכם לנצל היטב את זמנכם!
גרסה זו עברה מיקוד - המומחים שלנו בחרו בקפידה את מיטב האתרים, המסלולים והסודות המקומיים, וזיקקו הכל למדריך יעיל ונוח.

המדריך כולל:
במיוחד לגולשי "שביליסט" - הנחה מיוחדת ברכישת הספר ומשלוח חינם
לחץ כאן להזמנה


(*ההזמנה נעשית דרך ההוצאה לאור הרשמית של לונלי פלאנט בישראל - "העולם" - אנחנו רק מתווך דרכו מקבלים את קוד ההנחה)אנו מכירים את השאלה שכל אחד שואל את עצמו בימים אלו,

האם עדיין צריך מדריך טיולים?


אל תקראו להם דור המסכים, גם הצעירים מודים כי יעדיפו לדפדף בין ספרי המדריכים. "אני טסה להודו עוד כמה חודשים ואני יודעת שאם אני רוצה מקור ידע אחד, שירכז עבורי את כל המידע הנחוץ, זה יהיה ספר טיולים", אומרת קרן, שתגיע לאחד היעדים הפופולריים על הישראלים בטיולם אחרי הצבא. במידה והיא תחליט לרכוש מדריך טיולים להודו זו לא תהיה הפעם הראשונה שבה היא תנווט את דרכה בעזרת המדריכים. "בקיץ האחרון טיילנו בניו יורק וגם אז קנינו ספר וניווטתי לפי המפות בו. זה פשוט מאוד נוח", היא מדגישה.

לדבריה, אם הייתה אפשרות להוריד ספרים שלמים היישר לתוך הפלאפון זה היה מקל על אופי הטיול, "כשתלויים ב-wi-fi, בחשמל ובסיכוי שתיגמר הבטרייה, להסתמך רק על הסלולר נראה לי בעייתי". קרן מוסיפה שבחופשות קצרות אולי היא תסתמך על שיטוטים קודמים ברשת אך לא בטיול ה-גדול. "אם הייתי טסה ללונדון הייתי גולשת באינטרנט ובודקת לפני מהם אתרי החובה, אבל כשטסים להודו לחצי שנה בלתי אפשרי לתכנן הכול מראש".

מירב, בת 23, חובבת טכנולוגיה מושבעת אשר תסרוק את האינטרנט בכל צורה אפשרית לפני יציאתה לנופש, מודה גם היא שהיא לא תטייל ללא ספר מדריך טיולים. "זה חלק מהחוויה של הטיול שלי, אני אוהבת לדפדף בספר ולמצוא את מה שאני צריכה". אפילו בחופשות קצרות של סופי שבוע היא מספרת כי לא תשכח להצטייד במדריך, "בקיץ טסתי לסופ"ש בברלין וקניתי ספר, זה פשוט נוח לדפדף בספר במהלך ההליכה, הכל מאורגן לפי קטגוריות ולמרות שאני מחפשת באינטרנט מידע לפני לא אדפיס אותו אלא אקח את הספר הקומפקטי איתי". היא מדגישה.

מירב מספרת ל-Mako שהיא לא קוראת ספרים כלל, אבל ספרי תיירות הם היחידים שנמצאים אצלה על המדף". "ספרי ניו יורק, פריז וברלין. אני אוהבת לדפדף בתמונות, לסמן לי נקודות ציון על המפות, לתכנן את הטיול כמו שצריך ולשמור על החוויה של פעם", היא מוסיפה. "דווקא חיפשתי אפליקציות למטיילים אבל זה גם בתשלום ואני מעדיפה לקנות ספר שיישאר איתי".

מתוך כתבה שפורסמה לא מזמן ב- Mako.התלהבת מהתיאור, אבל בא לך לחכות?
מעבר ליתרון האדיר של המדריך הזה, שהפך לאבן דרך של מרבית המטיילים אותם פגשנו, הצלחנו להשיג מההוצאה לאור הנחה מיוחדת - בלעדית לגולשי שביליסט!
בנוסף, המשלוח חינם – כך שאין שום סיבה שלא

להזמין עכשיו


קצת על לונלי פלנט:

מכונית ישנה ומתפרקת, כמה דולרים בכיס ורוח הרפתקנית; זה כל מה שהיה נחוץ לטוני ולמורין ווילר כדי לצאת לטיול של פעם בחיים ב-1972. הם חצו את אירופה ואסיה המשיכו לאוסטרליה. בתום מסע של מספר חודשים ישבו השניים לשולחן המטבח שלהם, נטולי כסף אך מלאי התלהבות, וחיברו את מדריך הטיולים הראשון שלהם, ,לחצות את אסיה בזול'. תוך שבוע מכרו הווילרים 1500 עותקים, וכך נולדו מדריכי לונלי פלנט. כיום עובדים מעל 600 אנשי צוות וכותבים במשרדי לונלי פלנט שבמלבורן, בלונדון ובאוקלנד. כמו טוני, אנו חושבים כי "מדריך טיולים נהדר צריך לעשות שלושה דברים: ליידע, ללמד ולשעשע."

במיוחד לגולשי "שביליסט" - הנחה מיוחדת ברכישת הספר ומשלוח חינם
לחץ כאן להזמנה


(*ההזמנה נעשית דרך ההוצאה לאור הרשמית של לונלי פלאנט בישראל - "העולם" - אנחנו רק מתווך דרכו מקבלים את קוד ההנחה)


מעוניין בעוד מדריכים? כנס לרשימה המלאה של מדריכי לונלי פלאנט